امروز: جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ / قبل از ظهر / | برابر با: الجمعة 16 جماد أول 1444 | 2022-12-09
کد خبر: 483105 |
تاریخ انتشار : 06 مهر 1401 - 16:15 | ارسال توسط :
0
2
ارسال به دوستان
پ

صلح خبر/قم دیدارهای دور برگشت لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه هفتم مهرماه به میزبانی قم برگزار می‌شود. فصل ۱۴۰۱ لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در رده سنی امید با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می‌شود و تیم آناصنعت پاسارگاد قم در گروه دوم مقدماتی میزبان دیدارهای این مرحله قرار […]

صلح خبر/قم دیدارهای دور برگشت لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه هفتم مهرماه به میزبانی قم برگزار می‌شود.

فصل ۱۴۰۱ لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در رده سنی امید با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می‌شود و تیم آناصنعت پاسارگاد قم در گروه دوم مقدماتی میزبان دیدارهای این مرحله قرار دارد و برای کسب مجوز صعود به جمع چهار تیم مرحله نهایی رقابت می‌کند.

باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم از روز هفتم مهر ماه میزبان دیدارهای دور برگشت این گروه است، گروهی که در آن تیم‌های استعدادهای درخشان مشهد، مس سونگون ورزقان، شهرداری رشت و گیتی‌پسند اصفهان رقبای نماینده قم هستند و تا ۱۱ مهر بازی‌های این مرحله در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم انجام می‌شود.

تیم فوتسال امید آناصنعت پاسارگاد قم به سرمربیگری سیدعلی‌اصغر احمدی و سرپرستی ابراهیم جوکار از پنجشنبه هفته جاری در حالی میزبان رقبا است که دیدارهای دور رفت این گروه در رشت برگزار شد و نماینده قم دو پیروزی برابر فولاد زرند و مس سونگون، یک تساوی با گیتی‌پسند و دو باخت برابر تیم‌های شهرداری رشت و استعدادهای درخشان مشهد کسب کرد.

برنامه بازی‌های در دور برگشت لیگ برتر فوتسال امید ایران در قم:

 روز اول: پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱

استعداد درخشان مشهد ۱۳:۰۰ مس سونگون ورزقان

شهرداری رشت۱۵:۰۰ گیتی پسند اصفهان

آناصنعت پاسارگاد قم ساعت  ۱۷:۰۰ فولاد زرند ایرانیان

 روز دوم: جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

شهرداری رشت ۱۳:۰۰ استعداد درخشان مشهد

مس سونگون ورزقان ۱۵:۰۰ فولاد زرند ایرانیان

آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ گیتی پسند اصفهان

 روز سوم: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

 فولاد زرند ایرانیان ۱۳:۰۰ شهرداری رشت

استعداد درخشان مشهد ۱۵:۰۰ گیتی پسند اصفهان

آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ مس سونگون ورزقان

 روز چهارم: یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

گیتی پسند اصفهان ۱۳:۰۰ مس سونگون ورزقان

 استعداد درخشان مشهد ۱۵:۰۰ فولاد زرند ایرانیان

 آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ شهرداری رشت

 روز پنجم: دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

 فولاد زرند ایرانیان ۱۳:۰۰ گیتی پسند اصفهان

 مس سونگون ورزقان ۱۵:۰۰ شهرداری رشت

 آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ استعداد درخشان مشهد

جدول رده‌بندی با احتساب ۵ بازی دور رفت:

 گیتی‌پسند اصفهان ۱۱ امتیاز

 آناصنعت پاسارگاد قم ۷ امتیاز (تفاضل گل ۱)

 شهرداری رشت ۷ امتیاز (تفاضل گل صفر)

 مس سونگون ۷ امتیاز (تفاضل گل منفی ۱)

فولاد زرند ایرانیان ۶ امتیاز

استعدادهای درخشان مشهد ۴ امتیاز

انتهای پیام

منبع خبر ( ) است و صلح خبر | پایگاه اخبار صلح ایران در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 300078  پیامک بفرمایید.
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطصلح خبر | پایگاه اخبار صلح ایران در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید