امروز: جمعه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ / بعد از ظهر / | برابر با: الجمعة 4 شوال 1445 | 2024-04-12
کد خبر: 506735 |
تاریخ انتشار : 05 خرداد 1402 - 15:04 | ارسال توسط :
0
1
ارسال به دوستان
پ

تکلیف مربی کار تیم ملی فوتبال ایران در چند روز آینده مشخص خواهد شد. به گزارش صلح خبر، محسن معتمدکیا مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال درباره زمان آغاز اردوی تیم ملی اظهار کرد: روز 14 خرداد یک مینی کمپ در تهران خواهیم داشت. همچنین تیم ملی روز 21 خرداد برای حضور در تورنمنت کافا عازم […]

تکلیف مربی کار تیم ملی فوتبال ایران در چند روز آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش صلح خبر، محسن معتمدکیا مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال درباره زمان آغاز اردوی تیم ملی اظهار کرد: روز 14 خرداد یک مینی کمپ در تهران خواهیم داشت. همچنین تیم ملی روز 21 خرداد برای حضور در تورنمنت کافا عازم قرقیزستان خواهد شد و از آنجا با یک پرواز اختصاصی به ازبکستان می‌رود تا در مرحله نیمه نهایی و نهایی این تورنمنت شرکت کند.

وی درباره انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی گفت: نبی و قلعه‌نویی در حال نهایی کردن کار هستند و این موضوع در این هفته مشخص خواهد شد.

اوج حساسیت در رقابت ۱۸ بازیکن برای قرارگرفتن در لیست نهایی تیم ملی والیبال

به گزارش صلح خبر، لیگ ملت‌های والیبال سال 2023 در گروه مردان از 16 خردادماه آغاز می‌شود. آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نیز با ۱۸ بازیکن در تهران در حال پیگیری است تا رقابت بازیکنان برای قرار گرفتن در لیست بهروز عطایی به اوج خود برسد.

تیم ملی والیبال ایران که پنجمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد، تمرینات خود را از 27 فروردین ماه در سالن فدراسیون والیبال آغاز کرد و در ادامه این تمرینات از 27 اردیبهشت ماه طی یک اردوی چند روزه در استانبول ترکیه دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور برگزار کرد.

زمان اعزام تیم ملی فوتبال به تورنمنت کافا/ رقابت حساس والیبالیست‌ها برای ملی‌پوش شدن

در آخرین مرحله آماده سازی تیم ملی در تهران پیش از آغاز رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال 2023، هجده بازیکن از سوی بهروز عطایی به آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ایران فراخوانده شدند تا در سالن فدراسیون والیبال به تمرینات خود زیر نظر کادر فنی ادامه دهند.

سید محمد موسوی، محمد فلاح، مهدی جلوه، محمد ولی‌زاده، محمد طاهر وادی، جواد کریمی، امین اسماعیل‌نژاد، علی حاجی‌پور، بردیا سعادت، محمدرضا حضرت‌پور، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، پوریا حسین خانزاده، احسان دانش‌دوست، شهروز همایونفرمنش و میثم صالحی بازیکنان حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی هستند و محمد جواد معنوی‌نژاد از هفتم خرداد ماه به اردو اضافه خواهد شد.

در پایان این مرحله بهروز عطایی ۱۴ بازیکن ایران برای حضور در هفته اول لیگ ملت‌ها در ناگویا را انتخاب خواهد کرد تا روز پنج‌شنبه 11 خرداد ماه راهی ژاپن شوند.

اکبر محمدی به عنوان سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان و محمود افشاردوست (مربیان)، مصطفی کارخانه (مشاور فنی)، یاناس ویچیچ (مربی بدنساز)، پاول متئوس (مربی تمرین دهنده)، عبدالرضا علیزاده، کامبیز یعقوبی و عیسی سنگدوینی (مربیان حاضر در اردو)، حسین خوریانی و امین علی‌اکبری (آنالیزور)، رضا قلی‌پور (پزشک)، نیما ده‌پناه (تراپیست) و حمزه فتحی به عنوان ماساژور، کادر فنی تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

برنامه کامل مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران

به گزارش صلح خبر، بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 28 مرداد تا چهار شهریور با حضور 18 تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران برگزار می‌شود.

قرعه‌کشی این مسابقات روز پنج‌شنبه 25 اسفند برگزار شد و 18 تیم حاضر در این رقابت‌ها در 6 گروه دسته بندی شدند تا در مرحله گروهی به مصاف هم رفته و در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم هر گروه (جمعا ۱۲ تیم) به مرحله پلی آف صعود ‌کنند و تیمهای سرگروه به قید قرعه با تیم‌های دوم هر گروه دیدار خواهند کرد.

زمان اعزام تیم ملی فوتبال به تورنمنت کافا/ رقابت حساس والیبالیست‌ها برای ملی‌پوش شدن

تیم ایران با کشورهای هنگ کنگ و عراق همگروه شده است و در صورت شکست حریفان در مرحله حذفی مستقیم به جمع چهار تیم برتر صعود خواهد کرد. تیم ژاپن هم در صورت سرگروهی در گروه دوم و پیروزی در مسابقه حذفی مستقیم به مرحله نیمه نهایی راه می‌یابد و دو تیم دیگر نیمه نهایی با برگزاری دو مسابقه دیگر بین تیم‌های پیروز مرحله حذفی مشخص خواهند شد.

گروه‌بندی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا 2023 به قرار زیر است:

گروه A: ایران، هنگ کنگ و عراق

گروه B: ژاپن، ازبکستان و تایلند

گروه C: چین، قزاقستان و اندونزی

گروه D: چین‌تایپه، بحرین و مغولستان

گروه E: قطر، هند و افغانستان

گروه F: پاکستان، کره‌جنوبی و بنگلادش

برنامه کامل مرحله گروهی این رقابت‌ها به وقت تهران به شرح زیر است:

**شنبه 28 مرداد

سالن دوازده هزار نفری

ساعت 13:15؛ ژاپن – تایلند

ساعت 16:15؛ قطر – هند

ساعت 19:15؛ بنگلادش – کره‌جنوبی

سالن فدراسیون

ساعت 13:15؛ اندونزی – چین

ساعت 16:15؛ هنگ‌کنگ – عراق

ساعت 19:15؛ چین‌تایپه – مغولستان

**یکشنبه 29 مرداد

سالن دوازده هزار نفری

ساعت 13:15؛ ازبکستان – ژاپن

ساعت 16:15؛ افغانستان – قطر

ساعت 19:15؛ ایران – هنگ‌کنگ

سالن فدراسیون

ساعت 13:15؛ قزاقستان – اندونزی

ساعت 16:15؛ پاکستان – بنگلادش

ساعت 19:15؛ بحرین – چین‌تایپه

**دوشنبه 30 مرداد

سالن دوازده هزار نفری

ساعت 13:15؛ تایلند – ازبکستان

ساعت 16:15؛ کره‌جنوبی – پاکستان

ساعت 19:15؛ عراق – ایران

سالن فدراسیون

ساعت 13:15؛ چین – قزاقستان

ساعت 16:15؛ هند – افغانستان

ساعت 19:15؛ مغولستان – بحرین

تیم‌های شرکت کننده در بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا روز سه‌شنبه 31 مرداد ماه استراحت خواهند کرد و تمامی دیدارهای مرحله بعد در چهار ساعت (10:15، 13:15،16:15 و 19:15) برگزار خواهد شد. در روز چهارشنبه یکم شهریور ماه مرحله دوم مسابقات انجام می‌شود که دو تیم نخست هر گروه که از مرحله گروهی به پلی‌آف راه یافته‌اند، در سالن دوازده هزار نفری به مصاف هم می‌روند. تیم‌های سوم هر گروه هم برای تعیین رتبه سیزدهم تا هجدهم جدول در سالن فدراسیون رقابت خواهند کرد.

در روز پنج‌شنبه دوم شهریور تیم‌های بازنده مرحله پلی‌آف برای تعیین تیم‌های هفتم تا دوازدهم در سالن دوازده هزار نفری به مصاف هم می‌روند و دو مسابقه دیگر در این سالن به تیم‌هایی اختصاص دارد که درصدد کسب رتبه اول تا ششم مسابقات هستند.

سه رقابت هم در سالن فدراسیون در روز پنج‌شنبه انجام خواهد شد که مسابقه نخست آن به تعیین رتبه هفدهم و هجدهم اختصاص دارد و دو مسابقه دیگر مرحله پلی‌آف هم برای تعیین مقام‌های سیزدهم تا شانزدهم مسابقات است.

روز جمعه سوم شهریور در سالن دوازده هزار نفری مسابقات پلی‌آف هفتم تا دهم برگزار خواهد شد و دو مسابقه دیگر در این سالن به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی مردان آسیا اختصاص دارد. در سالن فدراسیون هم دو تیم برای تعیین رتبه‌های پانزدهم و شانزدهم به مصاف هم خواهند رفت و در مسابقه دوم تیم‌ها برای تعیین جایگاه سیزدهم و چهاردهم رقابت می‌کنند. مسابقه سوم در این سالن به رقابت تیم‌ها برای کسب رتبه یازدهم و دوازدهم اختصاص دارد و مسابقه آخر برای تعیین رتبه پنجم و ششم این رقابت‌هاست.

در روز پایانی (شنبه چهارم شهریور) در هر سالن دو مسابقه برگزار می‌شود که اولین دیدار در سالن فدراسیون ساعت 10 صبح برای تعیین رتبه نهم و دهم و مسابقه دوم ساعت 13 برای تعیین تیم‌های هفتم و هشتم مسابقات است. در سالن دوازده هزار نفری هم ابتدا تیم‌ها از ساعت 15 برای کسب عنوان سوم و چهارم به مصاف هم می‌روند و در نهایت تیم‌های راه‌یافته به دیدار فینال از ساعت 18 برای کسب عنوان قهرمانی به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام

منبع خبر ( ) است و صلح خبر | پایگاه اخبار صلح ایران در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 300078  پیامک بفرمایید.
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطصلح خبر | پایگاه اخبار صلح ایران در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید