دوشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۲ امکانات
خانه / وبگردی / حوادث / قتل عمد دختر ۵ ساله
کدخبر : 148055۹۶۰۲۱۳ ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ - ۱۱:۲۴ ق.ظ
به گزارش صلح:

قتل عمد دختر ۵ ساله

به گزارش مجله وبگردی صلح؛پنجشنبه گذشته، پیکر دختر ۵ ساله ای به نام «رقیه» توسط اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی شهید هاشمی نژاد انتقال یافت.

قتل عمد دختر 5 ساله

قتل عمد دختر 5 ساله به گزارش مجله وبگردی پایگاه صلح:

قتل عمد دختر 5 سالهدر پی اعلام مرگ مغزی دختربچه ای که توسط ناپدری اش مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود، گروهی از اعضای کادر پیوند عضو دانشگاه علوم پزشکی مشهد وارد عمل شدند تا با کسب رضایت پدر این دختر، اعضای او به بیماران نیازمند اهدا شود اما قبل از آن که پدر این دختر که در شرایط بد روحی قرار داشت تصمیمی بگیرد، پزشکان بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد، مرگ دختر را بر اثر ایست قلبی تایید کردند و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری روی میز بازپرس ویژه قتل عمد قرار گرفت. شایان ذکر است : پنجشنبه گذشته، پیکر دختر ۵ ساله ای به نام «رقیه» توسط اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی شهید هاشمی نژاد انتقال یافت. معاینات اولیه پزشکان نشان می داد که کودک مذکور در پی وارد آمدن صدمات و ضرب و جرح شدید دچار مرگ مغزی شده است. دقایقی بعد مادر کودک پرده از راز مرگ دخترش برداشت و گفت: حدود ۲ سال قبل از همسرم طلاق گرفتم و سال گذشته به عقد موقت مرد دیگری درآمدم اما اختلافات خانوادگی بین ما به وجود آمد تا این که صبح روز حادثه به خاطر همین اختلافات با همسرم به مشاجره پرداختم. او که به شدت عصبانی بود «رقیه» را در حالی که خواب بود بلند کرد و چند بار به زمین کوبید!! در پی اظهارات این زن و به دستور قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد) گروهی از کارآگاهان اداره جنایی به سرپرستی سرگرد حمیدفر به تحقیق در این باره پرداختند.
در همین حال ناپدری کودک به دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و به اتهام قتل عمد بازداشت شد تا بررسی های بیشتری در این باره صورت گیرد.
منبع: روزنامه خراسان

اگر خبر یا گزارشی دارید از بخش خبریار صلح برای ما ارسال نمایید.

خبریار صلح

قوانین خبریار صلح

  1. لطفا در ارسال اخبار و تصاویر و گزارش های خود قوانین و مقرارت را رعایت فرمایید.
  2. از ارسال مطالب خلاف عفت عمومی اکیدا خودداری فرمایید.
  3. از ارسال کاریکاتور یا تصاویر موهن اکیدا خودداری فرمایید.
  4. رعایت کپی رایت الزامی است.
  5. در صورت مشاهده تخلف پس از تذکر ، حساب کاربر خاطی بلافاصله حذف می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.