یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۳ امکانات
خانه / اخبار / اخبار سیاسی / نایب رییس فراکسیون امید: احتیاط این است که کنار روحانی، یکی دو نامزد داشته باشیم/اجباری در کار نیست
لایت گرام
کدخبر : 126367۹۵۱۰۰۵ ۱۳۹۵-۱۰-۰۵ - ۱۲:۵۸ ق.ظ

نایب رییس فراکسیون امید: احتیاط این است که کنار روحانی، یکی دو نامزد داشته باشیم/اجباری در کار نیست

به گزارش مجله سیاسی پایگاه صلح ؛

نایب رییس فراکسیون امید: احتیاط این است که کنار روحانی، یکی دو نامزد داشته باشیم/اجباری در کار نیست

محمدرضا تابش، درباره برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات 96 به خبرنگار خبرآنلاین گفت:ما بارها گفته ایم که عملکرد اقای روحانی با توجه به محدودیت های که با آنها مواجهه بوده است عملکرد قابل قبولی است و تا این لحظه هم کاندیدا اصلاح طلبان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری آقای روحانی است.

وی اظهارداشت:سیب سیاست را ازآن بالا که به پایین پرت کنیم هزار قل میخورد که به پایین برسد و اینکه ما یکی دو نامزد را هم درکنار آقای روحانی داشته باشیم که اگر حادثه ای اتفاق بیفتد ،نامزد های ما بتوانند خودشان را در معرض رای مردم قرار دهند امر احتیاط آمیز و خوبی است.

تابش با بیان اینکه این عمل را کاندیدای پوششی نمیدانیم و آن را عملی احتیاطی می دانیم بیان کرد: بحث رقابت با آقای روحانی در این زمینه مطرح نیست بلکه این یک عمل احتیاطی است که اگر حادثه ای اتفاق افتاد ما دست مان خالی نباشد، مثلا یکدفعه ممکن است خود آقای روحانی انصراف دهد آیا ما نامزد داشته باشیم بهتراست یا نداشته باشیم؟

وی در مورد اختلافات برخی اصلاح طلبان با شورای عالی اصلاح طلبان و انتقاداتی که به این شورا داشتند نیز گفت: انتقاد حق افراد و گروهها است و موجب بالندگی تشکل های سیاسی می شود و همین نقدها و انتقادات باعث شد که تشکیلات اصلاح طلبی با قدرت و بالندگی و پویایی در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری شرکت کند.

نایب ریس فراکسیون امید همچنین در مورد اختلافات برخی تشکل های اصلاح طلبی با شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت:ممکن است برخی احزاب و گروهها ان قلت هایی داشته باشند اما همین ان قلت ها موجب بالندگی و رشد می شوند و حرکت را اصلاح می کنند.

وی تاکید کرد: ما در شورای عالی اصلاح طلبان نمی خواهیم به زور و اجبار کاری را انجام دهیم، این موارد اختلافی نقطه نظرات متفاوتی است که برخی از آنها رفع شده است و یکی دو مورد نیز مانده است که رفع می شود. اگر هم رفع نشود ایرادی ندارد چراکه همه ما با یک روش و شیوه کار می کنیم و عملکردهایمان را یک راستا است.

2929

بازنشر مطالب و اخبار گروه خبری

پایگاه تحلیلی خبری صلح

اگر خبر یا گزارشی دارید از بخش خبریار صلح برای ما ارسال نمایید.

خبریار صلح

قوانین خبریار صلح

  1. لطفا در ارسال اخبار و تصاویر و گزارش های خود قوانین و مقرارت را رعایت فرمایید.
  2. از ارسال مطالب خلاف عفت عمومی یا تصاویر موهون اکیدا خودداری فرمایید.
  3. در صورت مشاهده تخلف پس از تذکر ، حساب کاربری موردنظر بلافاصله حذف می گردد.
گروه وبگردی صلح 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.