یکشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۱ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / اجتماعی / مشکلاتی که شما مطرح کردید
لایت گرام
کدخبر : 186556۹۶۰۷۰۲ ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ - ۱:۰۱ ب.ظ

مشکلاتی که شما مطرح کردید

به گزارش مجله اجتماعی صلح

مشکلاتی که شما مطرح کردید

به گزارش صلح؛ مشکلاتی که شما مطرح کردید

مشکلاتی که شما مطرح کردید

کاربران مشکلات خود را اعلام کردند.
برخی کاربران مشکلات خود را در ای صفحه مطرح کردند. در جدول زیر این مشکلات آورده شده است:
ردیف موضوع شرح موضوع
1 شهری - سلام. عاجزانه تقاضا دارم صدای ما ساکنین محدوده طرح ترافیک را به گوش مسئولین برسانید.. یکی از مشکلات ما این است که دقیقا نمی دانیم برای خروج از طرح آیا دوربین های خروجی جریمه ثبت می کنند یا خیر؟ هیچ توضیح شفافی داده نم شود - در خیابان قنبرزاده ؛ در پشت فضای سبز مصلا روبری خیابان مرتاض هجری دقیقا 32 روز است که آب  فضای انتهایی مکان سبز سطح پیاده رو را گرفته و هیچ کس هم پاسخگو نیست . چندین بار به سامانه 1888 و 137 شهرداری گفته شد اما هیچ ترتیب اثر داده نشده است. این جریان آب در بعضی روزها و ساعتها شدید و گاه کم می شود . - سلام.. مدتهاست که در کنار خیابان های فرعی محلات مختلف، ماشین های اسقاطی و از رده خارج پارک می شوند و ماهها همان جا می مانند و جای پارک اندکی هم که در خیابانها هست را هفته ها اشغال می کنند.
2 اقتصاد - سلام ببخشید قانون بازنشستگی پیش از موعود در سال 96 چی شد؟ اآی اتصویب می شود یا نه ؟ تکلیفمان را بدانیم لطفا اگر اطلاعاتی دارید نقل کنید زیرا همه بلاتکلیفند ؟؟؟؟سخنگوی دولت گفته بزودی اعلام می کنیم ولی هنوز خبری نیست - لطفا مشکل آب آشامیدنی و مصرفی روستای دلگان های دشتیاری را پییگری فرمایید. مردم با رنج عظیمی دست و پنجه نرم می کنند و مجبورند آب آشامیدنی را از شهر بخرند و از آب تجمعی ناشی از سیلاب برای سایر مصارف استفاده کنند. درگذشته تانکرهای آب از طرف فرمانداری ارسال می شده که هم اکنون این امر نیز صورت نمی گیرد. - در خصوص واگذاری بخش بهداشت به مراکز خصوصی در قالب طرح تحول سلامت بررسی جامع و عادلانه ای انجام شود. کارمندان این بخش حقوق های فاجعه  یک میلیون تومانی دارند ان هم با تعویق های چند ماهه ، در حالی که پیمانکاران این بخش بدون اینکه نقشی در فرایند ها و خدمات بهداشتی داشته باشند سودهای میلیاردی نصیبشان می شود. - سلام لطفا مشکل آنتن دهی خطوط دو اپراتور را پیگیری کنید متاسفانه علی رغم هزینه های گزافی که دریافت می کنند اصلا خدمات آنتن دهی خوبی ندارند و گویا با توجه به این همه دریافتی از مشترکین اصلا توسعه شبکه ای در کار نیست - چرا شرکت ایران خودرو سود مشارکت پیش فروش ها را کاهش داده است؟ - لطفا پیگیری شود که چرا قانون ثابتی برای نفرات پیمانکاری در پالایشگاهای عسلویه با وجود شرایط سخت کاری و بدی اب و هوا جهت مشمول بودن از قانون سختی کار تصویب نمی شود - با سلام با وجود اینکه از آزمون استخدامی سوم فراگیر دستگاه های اجرایی بیشتر از ده ماه می گذرد هنوز داوطلبانی که برای خوشه شغلی کارشناس مالیاتی و تحلیلگر سیستم سازمان مالیاتی شرکت کرده بودند تعیین تکلیف نشده اند. از زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دی ماه سال قبل تا انجام مصاحبه تخصصی تیر ماه سال جاری بیشتر از هفت ماه فاصله افتاد و از تیرماه تا الان هم هیچ خبری برای نتایج مصاحبه تخصصی اعلام نشده و هر تماسی بی پاسخ بوده .در حالیکه طبق اعلام مسیولین حداکثر باید ظرف شش ماه تعیین تکلیف شرکت کنندگان ازمونهای فراگیر انجام شود.
3 نظام وظیفه پیگیر وضعیت غائبین سربازی با سن بیشتر از سی سال و غیبت کمتر از 8 سال باشید . صدای ما را به گوش مسئولین ستاد کل و سردار کمالی برسانید تا افراد با سن بالا و حداقل غیبت 6 یا 7 سال هم بتوانند با پرداخت جریمه  سر و سامان بگیرند
4 تامین  اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی بازنشسته مستمری بگیر شعبه 2 تامین اجتماعی هستم. مستمری من صبح روز 25 هر ماه واریز می شد. اما چند ماهی است که این مستمری به انتهای روز 26 موکول شده. از بانک رفاه می پرسیم می گوید سازمان تامین اجتماعی نریخته است. خواهشمند است بررسی کنید. - سازمان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا، زمان پرداخت مستمری بازنشستگان را اعلام نموده ، اما چند ماهی است که در روز 25 هر ماه که باید برای بازنشستگان با حرف ق ، این مستمری پرداخت نمی شود و با یک روز تاخیر انجام می شود. بانک رفاه هم می گوید مسیول این کار ما نیستیم.
5 آموزش گروه کمی در کشور هستیم که به صورت های مختلف در سال های قبل 90 در مدارس دولتی کار می کردیم تحت عنوان دفتر دار مشاور ...بعد از مصوبه مجلس برای نیروهای پیش دبستانی به اداره مراجعه کردیم برای بکار گیری گفتند که طرح مجلس فقط شامل نیروهای پیش دبستانی می شود در حالی که ما هم چندین سال زحمت کشیدیم عمر ووقت گذاشتیم واین بی عدالتی هست که حق ما ضایع شود در ضمن ما هم مثل پیش دبستانی ها نه بیمه داشتیم نه ابلاغ و کد پرسنلی که شرایطمان مثل پیش دبستانی ها بود وبعضی از ادارات ایراد ابلاغ وکد پرسنلی آن زمان می گیرند در حالی که شرایط ما مثل نیروهای پیش دبستانی بوده

  منبع:خبرآنلاین

اگر خبر یا گزارشی دارید از بخش خبرنگاران صلح برای ما ارسال نمایید.

خبرنگاران صلح

قوانین خبرنگاران صلح

  1. در صورت تمایل اعلام نمایید تا اخبار و گزارش ها با نام خود شما منتشر گردد.
  2. شما می توانید از بخش خبرنگاران صلح، اخبار و گزارش های خود را ارسال نمایید.
  3. شما می توانید اخبار و گزارش ها را به ایمیل solhkhabar@yahoo.com ارسال نمایید.
  4. لطفا در ارسال اخبار و تصاویر و گزارش های خود قوانین و مقرارت را رعایت فرمایید.
  5. از ارسال مطالب خلاف عفت عمومی اکیدا خودداری فرمایید.
  6. از ارسال کاریکاتورهای توهین آمیز یا تصاویر موهن اکیدا خودداری فرمایید.
  7. رعایت کپی رایت در مطالب ارسالی الزامی است.
  8. در صورت مشاهده تخلف پس از تذکر ، حساب کاربر خاطی بلافاصله حذف می گردد.

گروه وبگردی صلح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.