سه شنبه , ۴ مهر ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۵ امکانات
خانه / آخرین اخبار ایران و جهان / اجتماعی / بزرگداشت هفته ملی پژوهش
لایت گرام
کدخبر : 125605۹۵۰۹۲۹ ۱۳۹۵-۰۹-۲۹ - ۱:۰۳ ق.ظ

بزرگداشت هفته ملی پژوهش

بزرگداشت هفته ملی پژوهش و معرفی دانشگاه های سبز در پردیسان

بزرگداشت هفته ملی پژوهش به گزارش مجله محیط زیست پایگاه صلح ؛

به گزارش خبرنگار صلح به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، صدرالدین علیپور مشاور ریاست سازمان و سرپرست دفتر پژوهش و توسعه فناوری های محیط زیست دراین خصوص گفت:

شروع فرآیند انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر و انتخاب دانشگاههای سبز در سازمان از شهریور ماه سال جاری  با دریافت آئین نامه های مربوطه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شد.

و دراین راستا فراخوان مربوطه برای دفاتر ستادی و ادارات کل محیط زیست استانها ارسال و در طی مهلت تعیین شده، مدارک ۲۳ نفر از ۹ استان و حوزه ستادی دریافت و پس از بررسی های اولیه در طی سه جلسه درکمیته علمی انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر سازمان مورد بررسی  و انتخاب قرار گرفت.

به گفته وی، در همین فرآیند براساس هماهنگی های انجام شده با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه همکاری فی مابین برای انتخاب و معرفی دانشگاه  سبز، دستورالعمل دانشگاه سبز و فرمهای مربوطه برای استانها ارسال و با هماهنگی ادارات کل محیط زیست استانها، نسبت به دریافت و ممیزی اولیه مدارک و بازدید از دانشگاهها اقدام شد.

علیپور خاطر نشان کرد:

سپس نتایج توسط کمیته علمی در ستاد بررسی و دانشگاههای برتر در این حوزه انتخاب شدند که در روز سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ طی مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری به همراه پژوهشگران و فناوران برتر سازمان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

منبع: مهر

اگر خبر یا گزارشی دارید از بخش خبریار صلح برای ما ارسال نمایید.

خبریار صلح

قوانین خبریار صلح

  1. لطفا در ارسال اخبار و تصاویر و گزارش های خود قوانین و مقرارت را رعایت فرمایید.
  2. از ارسال مطالب خلاف عفت عمومی یا تصاویر موهون اکیدا خودداری فرمایید.
  3. در صورت مشاهده تخلف پس از تذکر ، حساب کاربری موردنظر بلافاصله حذف می گردد.
گروه وبگردی صلح 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.